SkyShowtime mění ceny a přidává reklamy

Streamovací služba SkyShowtime je v poslední době velmi populární. Před několika dny (16. 2. 2024) však služba oznámila, že od 23. dubna 2024 výrazně zvýší cenu předplatného a zavede verzi s reklamami. Tato novinka se ocitne i na našem trhu.

skyshowtime Česká republika

"SkyShowtime dnes oznámila spuštění nového předplatného s reklamami - Standard s reklamami. Předplatné Standard bude obsahovat reklamy, předplatné Standard Plus zůstane bez reklam. Předplatné Standard s reklamami obsahuje všechny filmové trháky SkyShowtime. Nové předplatné s reklamami bude spuštěno na všech, více než 20, trzích společnosti. SkyShowtime se tak stane první velkou streamovací službou, která spustí předplatné s reklamami na všech svých trzích." Řekla.

Aktuální ceny SkyShowtime v České republice

 CenaÚspory
Měsíční179 Kč 
Půlročně714 KČ6 měsíců za cenu 4
Roční1429 Kč12 měsíců za cenu 8
voyo

Hledáte alternativu ke SkyShowtime?

Vyzkoušejte Voyo pro 159 Kč / měsíc

Od svého spuštění služba láká na doživotní 50procentní slevu na balíček bez reklam. Po zdražení budou tito předplatitelé platit 89 Kč měsíčně.

Nové ceny SkyShowtime Česká republika

Programy s reklamou

Program: Standardní CenaÚspory
Měsíční159 Kč 
Roční1259 Kč12 měsíců za cenu 8

Programy bez reklamy

Program: Standard Plus CenaÚspory
Měsíční219 Kč 
Roční1759 Kč12 měsíců za cenu 8

SkyShowtime přináší divákům seriály, filmy a dětský obsah od společností Universal Pictures, Showtime. Paramount+, Paramount Pictures, DreamWorks Animation, Sky Studios. Kromě českého trhu bude Standardní předplatné s reklamami zavedeno také v Albánii, Andoře, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Dánsku, Finsku, Maďarsku, Kosovu, Černé Hoře, Severní Makedonii, Norsku, Nizozemsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku, Slovensku, Španělsku a Švédsku.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *