Recenze PureVPN

Poslední aktualizace: 28.03.2024

purevpn-logo-qj4j7lijnfoejx5hogqj73wcxifbo5tvspxrqj05j0
Rychlost 96%
Funkce 89%
Počet serverů 99%
Bezpečnost a ochrana soukromí 98%
Cena 95%

Zdarma: 7 dní

Hodnocení: 9 / 10

PureVPN je jednou z nejoblíbenějších služeb v České republice, která poskytuje skvělé soukromí při stahování, streamování a surfování na internetu. Skutečná IP adresa uživatele zůstává skrytá a všechny stopy na internetu jsou díky PureVPN utajeny. Odblokovává všechny vaše oblíbené streamovací platformy, jako je Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime,...). To je jeden z důvodů, proč je PureVPN tak populární u nás i ve světě.

PureVPN je služba, která vznikla v roce 2006 a od té doby se rozrostla na více než 6 500 serverů ve více než 60 zemích. Hned první výhodou této služby je, že sídlí na Britských Panenských ostrovech, a nepodléhá tak mezinárodním sledovacím aliancím, jako jsou Five Eyes, Fourteen Eyes nebo Nine Eyes. Díky tomu je pro vlády obtížné požadovat po PureVPN údaje o zákaznících.

Výhody

 • Více než 6 500 serverů ve více než 65 zemích.
 • Vysokorychlostní servery
 • Elegantní design stránek a snadné používání
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Protokol WireGuard
 • Vysoká ochrana soukromí
 • Jeden účet chrání až 10 zařízení najednou.
 • Je vysoce kompatibilní
 • Windows, Linux, Android, IOS.
 • Dobrá cena při objednání 1 rok a více

Nevýhody

 • Počáteční nastavení služby VPN
 • Není k dispozici bezplatná verze
 • Přestože je PureVPN obecně rychlá, některé virtuální servery mají výrazně nižší rychlost.
 • Pouze balíčky na 1 rok a více se vyplatí

PureVPN Cena

I když PureVPN není nejlevnější volbou mezi službami VPN, za své předplatné získáte hodně. Nabízí tři různé plány předplatného: měsíční, roční a pololetní, které téměř vždy nabízejí zajímavé slevy. Přestože neexistuje bezplatná verze, PureVPN nabízí až 31denní záruku vrácení peněz. Pokud tedy nejste se službou spokojeni, můžete předplatné zrušit a požádat o vrácení peněz. V případě, že se rozhodnete pro roční nebo dvouletý tarif, cena při přepočtu na jeden měsíc výrazně klesne. Pak se můžete dostat až na cenu 1,96 $/měsíc.

ProgramStandardníPlusMax
Měsíční předplatné10,95 $ / měsíc16,95 $ / měsíc20,95 $ / měsíc
Roční předplatné*3,74 $ / měsíc5,82 $ / měsíc6,24 $ / měsíc
Dvouleté předplatné*1,96 $ / měsíc3,21 $ / měsíc3,85 $ / měsíc
Vysokorychlostní síťAnoAnoAno
Bezpečné ukládání heselNeAnoAno
Koncové šifrováníNeAnoAno
Správce osobních údajůNeNeAno

* V případě ročního a dvouletého předplatného jsme uvedli výpočty za měsíc, ceny se platí za celé období.

Testovali jsme rychlost PureVPN

PureVPN má obvykle vysokou rychlost a nezpůsobuje výrazný pokles rychlosti připojení. Částečnou zásluhu na tom má protokol WireGuard, který je navržen pro bleskovou rychlost a špičkové zabezpečení. Proto je dobré jej používat u všech připojení, abyste dosáhli co nejvyšších rychlostí. Připojení pomocí PureVPN je dostatečně rychlé pro streamování, hraní her, torrenty a surfování po webu s minimálním zpožděním. Při hraní her se však můžete setkat s virtuálními servery, které jsou výrazně pomalejší než běžné servery.

PureVPN jsme testovali na optickém připojení s maximální možnou rychlostí 800 Mb/s.

Připojení k webu:Download (stahování)Upload (odeslání)
Austrálie118 Mb/s4 Mb/s
Německo565 Mb/s18 Mb/s
Finsko511 Mb/s8 Mb/s
Švédsko544 Mb/s9 Mb/s
Spojené království522 Mb/s 10 Mb/s
Spojené státy americké (New York)581 Mb/s16 Mb/s

test-purevpn

Instalace PureVPN - jak na to?

Když si předplatíte PureVPN, dostanete průvodce krok za krokem, který popisuje, jak nastavit účet. Jakmile si službu předplatíte, zobrazí se různé možnosti (Streamovat, Být zabezpečen, Stahovat, Jiný účel), které popisují, jak můžete PureVPN používat. Pokud například kliknete na možnost "Streamovat", PureVPN stáhne rozšíření prohlížeče, které odblokuje streamovací weby. Nastavení je tedy velmi snadné. Protože mobilní aplikace vypadá podobně jako ta, která se používá na počítači, nebudete mít problém ani s ní. Aplikace pro operační systémy mobilních telefonů si můžete snadno stáhnout z webových stránek PureVPN.

PureVPN v mobilu

PureVPN na PC

Naše recenze PureVPN

Naprosto chápeme, proč je PureVPN jednou z nejoblíbenějších VPN služeb v České republice, a nemůžeme než souhlasit. Díky vysokým rychlostem, rozsáhlé síti serverů, ochraně a dalším výhodám je skvělou volbou pro každého, kdo hledá výkonnou a spolehlivou službu VPN.

Tato služba má samozřejmě také své nedostatky, ale není jich tolik jako jejích výhod. Síť virtuálních serverů je výrazně pomalejší a bohužel ne vždy poznáte, že jste se k některému z nich připojili. PureVPN poskytuje 7denní verzi pro 0,9 $ na vyzkoušení, kde si můžete snadno ověřit, zda je pro vás tato služba vhodná, a také poskytuje 31denní záruku vrácení peněz, pokud se rozhodnete službu ukončit.